Op. Dr. Haluk Erkur

Search

Sizlerin gözünden Dr. Haluk Bey

Bugüne kadar değişik yüzlere gülümseme getirerek mutluluğumu ve bilgilerimi sizlerle çoğalttım. Sevinçler paylaştıkça artar. Sizleri mutlu edip, sağlıklı bir şekilde görmek, benim için en büyük sevinç ve ödüldür. Bu mutluluk hikayelerinin bir kısmını sizlerle paylaşmak isterim.

Uzm. Dr. Haluk Erkur

Siz de Dr. Haluk Erkur'u tanıyor musunuz ? Bir mutluluk öykünüz mü var ?

Lütfen googleda hikayenizi yazın, sevincinizi sitemizde paylaşalım!

Yasemin Hanım

Yaklaşık 10 yıl boyunca deride oluşan kaşıntılarım sebebiyle antidepresan bir ilaç içiyordum. Hamile olduğumu öğrendiğim zaman gittiğim doktor, ilacı kullanmamam gerektiğini söylemişti. Oysa ki ben o ilacı kullanmazsam, bitmek bilmeyen kaşıntılarla başa çıkamazdım. Çare aramaya başladım, gittiğim 2 doktor bayan doğum uzmanı da bir tedavi sunamadılar. Bi çare internette sağlık sitelerinden birine durumumu özetleyen bir soru bıraktım. Bir müddet sonra Doktor Haluk bey internetten bana bir yan etkisi olmayan bir ilaç tavsiye etti. Kendi doktorumun da onayi ile bu ilacı kullanmaya başladım. Mide bulantılarına iyi gelmekle beraber kaşıntılarımı da kısmen azaltmıştı. Bu benim için mucizeydi, o soğuk havada buz gibi sularla kaşıntılarımı dindirmeye çalışıyordum. O kadar dayanılmazdı ki Rabbim affetsin, çocuğumu aldırmayı bile düşünmüştüm. Burada bana çare bulamayan doktorlar ilacın çocuğuma zarar verme ihtimali olduğunu söylemelerine bile aldırmadım. Doktor Haluk bey’ e o derece güvenmiştim. Şu anda oğlum 9 aylık oldu ve şükürler olsun hiç bir sağlık sorunu yok.

Okuduğunuz gibi Doktor Haluk bey’ i tanımıyordum, kendisine hiç muayene olmuşluğum yok, İstanbulda oturuyorum kendisi Izmirde. Ama internetteki soruma, bilgisiyle verdiği, o iki satırlık cevapla bile benim hamilelik sürecimi çok rahat geçirmeme vesile oldu. Şimdi ne o ilacı içiyorum, ne de antidepresan ilacı. Doğumla birlikte kaşıntılarım da sona erdi. Doktor Haluk bey’e tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Allah kendisinden sonsuz kere razı olsun, kesinlikle tavsiye ediyorum, keşke bu sehirdeki doktorum olsaydı. Saygı ve sevgilerimle.

Birsen Hanım

Merhaba, Haluk beyi tam 3 yıl önce tanıdım. O zamanlar Konak Doğum-evinde görevliydi. Ben de çocuk isteği ile hastaneye gitmiştim. Haluk bey infertilite ve menopoz bölümüne bakıyordu. O şekilde bu mükemmel kişiyi tanımış oldum. O kadar sıcak ve güler yüzlüydü ki, hemen muayenehanesinin kartını aldım. O gün hayatımın dönüm noktası oldu. Artık işini bilen ve güven veren birini bulmuştum. Maddiyatçı olmayan, herhangi bir problemde benim için en iyisini düşünen, saatlerce kafasını yorup rahatlatmaya çalışan, hastasına geri dönüp arayan bir hekim vardı karşımda. Daha ne isterdim ki! Şu an hamileyim ve son günlerim, inşallah en yakın zamanda Allah’ın izniyle ve doktorumun vesilesiyle oğlumu kucağıma alacağım. Benim için bu kadar pozitif olan Dr. Haluk beyi ablama da tavsiye ettim. 1,5 yıldır o da doktorumun hastası ve bağımlısı oldu. Tüm ihtiyacı olan herkese Haluk Erkur doktorumuzu tavsiye ediyorum. Bu kadar ince eleyip sık dokuyan, hastasını her yönüyle düşünen bir doktor tanımadım. İyi ki varsınız ve iyi ki sizi tanıdım. Daha nicelerine yardım etmeniz dileğiyle…

Yıldız Hanım

Dr.Haluk bey ile 1998 yılında tavsiye üzerine tanıştım. İlk görüşme benim için çok önemliydi, bebeğimi kime teslim ettiğimi bilmem ve huzurlu olmam gerekirdi. Tam bir işin uzmanı olduğunu bana hissettirdi. Ilk randevumda Bebeğim 1.5 aylıktı 9 ay boyunca düzenli her ay kontrollerim yapıldı. Bir çok testlerim hiç aksatılmadan yapıldı. Doğuma yakın zamanlarda Haluk bey’i hiç yanımdan ayırmak istemiyordum, güvenim sonsuzdu. İşinin tam bir uzmanı, 24 saat telefonu açıktı her zaman arayabileceğimi biliyordum. Bu da ayrı bir huzurdu benim için, çok ilgili ve titiz bir insan işinde başarılı olması beni çok etkiliyordu. Bebeğim ve benimle ilgilenirken güler yüzü bana “yıldız yalnız değilsin, ben burdayım korkma”…. der gibiydi. Kendisini çok takdir ediyor ve seviyorum. İyi ki arkadaşım HALUK Bey’i tavsiye etti. Sonra tabii ki ben de sevdiklerime tavsiye ettim, ablama da tabiki benim kızım şimdi 10 yaşında ve çok sağlıklı ablamın da 2 bebeği oldu. Haluk bey’in elinden midir bilmiyorum ama bebeklerimizin kilosu çok iyi bunu bir çok kişiden duydum, hamile iken bebeğin gelişimi ile çok ilgileniyor kendisi. Şimdi burda tekrar kendisine çok teşekkür ediyorum.. Çok sağ olun Haluk bey, iyi ki sizi tanımışım..

İlknur Hanım

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile kendisine gittim.hekimlik bilgisi son derece iyi başka bir doktor tercih etmiyorum.kadın doğum uzm. olarak genel bilgisi mükemmel tanı koyma ve tedavi etme ön planda her konuda kendini geliştirmiş bir hekimdir. doktorum için söyleyebileceğim 3 şey dürüst, güvenilir ve bilgilidir. Çalıştığı yer sıcak insana huzur veren şirin bir yer, yanında çalışan bayan da son derece güler yüzlü sevecen, saygılı ve en önemlisi güvenilir. Dr. Haluk Erkur’un sitesine girdim orada ergenlik dönemine giren kızım için detaylı bilgi aldım. Adölasan (ergenlik) konularındaki bilgilendirmeden dolayı kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Nurgül Hanım

Bugüne kadar gittiğim hiç bir doktora benzemiyor. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.Yaklaşık 10 aydır hirsutizm hastalığım için kendisine gidiyorum. Her kontrolde daha çok ilgileniyor. Kendisini tanıdığım için, onun hastası olduğum için şanslı hissediyorum kendimi. Gerçekten çok samimi, sevimli çok iyi bir doktor. Aylardır gittiğim doktorlardan çok farklı. Hemen şikayetimden hastalığımın ne olduğunu, tedavi şeklini, zamanını her şeyi ayrıntılı anlattı. Psikolojimi bile düzeltti. Ağlayarak gittim yanına, çok mutlu umutlu şekilde çıktım. Gerçekten tedavi çok başarılı oluyor hala devam ediyorum. Hastasını hemen tanıyor güler yüzlü ve hemen kestirip atmıyor sorunu sonuna kadar dinliyor. Bence çok başarılı bir doktor. Başarılarının devamını diliyorum.

Selma Hanım

Merhabalar. Ben Selma. Haluk beyle 1993 yılında tanıştım iyi ki tanışmışım. Kendisi işinde başarılı olduğu kadar, kişisel olarak da insanlara değer veren hastalarını bir arkadaşı gibi gören güler yüzlü biri olarak tanıyorum. Kendisini çok severim Haluk beyin hastasıydım 1994 yılında üçüzüm oldu. üçüzlerim şu anda 15 yaşında ve birin adı HALUK, doktorumun adını koydum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum tabii ki hastalara tavsiye ediyorum

Mehtap Hanım

Merhaba bizim hikayemiz tam 3 yıl önce meleğimi istemeye başladığımız gün başladi. Ilk zamanlar çok zordu ama simdi mutluluk dolu. Tam 2 yıl onu bekledik. Çok zor bir süreçti, hiç bir sebep yokken bebeğimiz olmuyordu. Sonra doktorumuz Haluk ERKUR ile tanıştık. Haluk beyi ilk gördüğümüzde ona çok güvenmiştik bizden sadece sabırlı olmamızı istedi. Çok ağladığımı bilirim, Haluk Beyin muayenesinde ve evlilik yıl dönümümüzden sadece bir kaç gün sonra 23 Mayıs 2008 de o muhteşem haberi aldik, esimle birbirimize sarildik. Nihayet o istediğimiz bebeğimiz gelecekti ve herkese haber verdik. 2 yıldır tüm aile tarafından beklenen bebek nihayet geliyordu. Simdi ona iyi bakmak, onu korumak bizim görevimizdi. Ilk aylarim çok rahat geçti son aylarımda bebeğimin erken gelme durumu tehlikesi ortaya çıktı. Ama doktorumuzun sayesinde 38.haftaya kadar geldik. Simdi oğluşumuzu bekliyoruz, ne zaman geleceğini bilmiyorum. Onu o kadar çok merak ediyoruz ki. Bazende içimde olmayacağı için çok üzülüyorum. Su anda ben nerede isem o da orada ama 6 ay sonra onu evde bırakıp ise gideceğim ve onu çok özleyeceğim. Babası ile şimdiden çok iyi bir iletişim kurdu, esimin sesini duydukça hareketleri hızlanıyor birde müzik ve maç tutkunu bebeğim. Onu balim diye seviyoruz simdi. Doğunca ona hangi güzel sözü seçeceğimi bilemiyorum. Seni çok seviyoruz bebeğim. Senin için önce Allahıma sonra doktor amcamıza çok teşekkür ederim.

Esra Hanım

Dr.Haluk bey ile Konak doğum evi hastanesinde yumurtalık kisti tedavim aşamasında tanıştım. Farklı bir doktorun takibindeydim ve Laporoskopi ameliyatı yapılarak kistlerimin alınmasına karar verilmişti. Bana kendi doktorum, Laporoskopi de çok iyi olduğunu söylediği Haluk Bey’i tavsiye etti. O zaman Haluk bey başhekim yardımcısı görevindeydi. Ameliyatım çok başarılı geçti. İzleri belli bile değil, hiç bir komplikasyon olmadı. Haluk bey, her hastasını hatırlamak için kendince bir yöntem bulmuş ve beni ne zaman görse hatırladığını bilmek inanın çok güzel. O zaman bu zamandır jinekologum Dr. Haluk beydir. Ameliyat öncesi ve sonrası toplam 8 yıl boyunca kesintisiz doğum kontrol hapı kullanmak zorunda kaldım ve tek korkum evlendiğimde istediğimiz zaman hamile kalamamaktı. Kendisi bana her zaman pozitif düşünmemi empoze etti. Evlenip, bebek sahibi olmaya karar verdiğimizde hapı bıraktım ve 1 ay sonrasında hamile kaldım. Şimdi 3 aylık hamileyim ve nasip olursa doğumuma da Haluk bey girecek. Yaklaşımı, iletişim kurma becerisi kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor. Aynı zamanda güler yüzlü ve konuşkan. Muayenehanenesi ve çalıştığı kurum oldukça hijyeniktir. Kendisini güvenilir bir doktor arayışında olan her bayana tavsiye ediyorum.

Özlem Hanım

Sevgili doktorumuz, ( “doktorumuz” diyorum çünkü kendisi bizim aile doktorumuzdur; yengemin, annemin ve benim ) Dr. Haluk bey, alanındaki başarısı ve profesyonelliğine ek olarak, sevgi dolu sıcak yaklaşımlarıyla, hastalarını en kötümser zamanlarında motive edebilen saygı değer bir doktordur. Kendisiyle tanışmam yumurtalığımdaki kist tanısının konmasıyla başladı. Başka bir meslektaşının ameliyat ön gördüğü durumumu, pozitif bir yaklaşımla ilaç tedavisiyle olumlu bir hale çeviren ve iyileşmemi sağlayan Dr. Haluk beye çok teşekkür ederim.

Gulsemin Hanım

Sevgili Haluk Erkur hocam, süper bir doktor olduğu kadar, bir o kadar da mükemmel bir insandır. 2009 yılında bir yakınımızın tavsiyesi üzerine kendisine gittim. Bana çok yardım etti, özellikle de psikolojik olarak çok destek oldu. Oğluşum Toprak onun sayesinde hayatımda. En kısa zamanda yanına gideceğiz. Sıkıştığınız zaman arayabileceğiniz bir insandır, özellikle mesleki açıdan bilgi ve deneyimi son derece yüksektir. Güler yüzlü ve samimi bir insandır ve asla maddiyatçı değildir. Iyi ki varsın Haluk hocam, herkese tavsiye ederim.

Burcu S. Hanım

Dr. Haluk Beyle yaklaşık 3 sene önce, iş arkadaşım sevgili Hayal Abla sayesinde tanıştık. Rutin kontrollerin sonunda mutlu haberi kendisine verince başladı esas maceramız. Macera diyorum çünkü hamileliğimin 31. haftasında (tamamen benden kaynaklanan) erken doğum riski ortaya çıktı ve bu durumu önlemek için çok yoğun bir tedavi gördüm. Dr. Haluk Bey çok çalıştı. Onun sabırlı ve özverili çalışmaları sonunda kızım tam doğması gereken, 38.haftada doğdu. Şimdi ikimiz de onun sayesinde gayet sağlıklıyız. Babacan ve mütevazi tavrıyla hastalarını rahatlatan ve vicdanı sonuna kadar rahat olması gereken ender doktorlardan biri olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Mehtap Ç. Hanım

Dr. Haluk Beyle yaklaşık 3 yıldır tanışıyorum. Oğluşumuza sahip olmamızı Dr. Haluk Bey’e borçluyuz. 2 yıl hiçbir neden yokken, boşu boşuna başka doktorlarla vakit harcayıp, yanlış tedavilere maruz kaldıktan sonra Dr. Haluk Erkur ile tanıştım. Dr. Haluk bey, bize yaklaşımı ve tecrübesi ile bizim yanımızda oldu. Şu anda çok tatlı bir oğlumuz var. Oğlum 1 yaşında, doktorumuz halen oğlumla ilgili sorularıma bile hiç sıkılmadan bıkmadan cevap verir. Haluk Bey, hem insan olarak hem de doktor olarak mükemmel bir insan. Aynı zamanda, bence çok iyi bir psikolog. Onu diğer doktorlardan ayıran en önemli özelliği, ne zaman başınız sıkışsa size yardımcı olur ve ne zaman telefon açsanız kendisine ulaşabilirsiniz. Her şey için çok teşekkür ederim Haluk Bey.

Leyla Hanım

Sevgili Dr. Haluk Bey’i ’98 yılında kız kardeşimin hamileliği sırasında tanıdım. Öyle sıcak öyle candan davranıyordu ki, güvenmemek imkansız. İyi ki de tanımışım, sayesinde 1 oğlum ve 1 kızım oldu. Oğlum ve kızım arasında 15 ay vardı, ben kesin olarak aldırmak istiyordum. Canım doktorum bana engel oldu, 1972 doğumluyum, belkide ikinci çocuğumu hiç düşünmeyecektim. Aradan 1.5 yıl gibi bir zaman geçti kontrolde SMIR testi değerlerim yüksek çıktı. Operasyon gerekiyordu ve ameliyat oldum. Rahim ağzım alındı, Haluk beyin titizliliği sayesinde rahim ağzında değil de rahim kanalında olduğunu öğrendik. Dr. Haluk bey gerekeni kendi inisiyatifi doğrultusunda yaptı. Sevgili doktorum, iyi ki kızımı aldırma konusunda beni vazgeçirdiniz, şimdi istesem de çocuk sahibi olamam… Herkese tavsiye ediyorum. Titiz, araştırmacı, samimi, içten, ve her şeyden önce sanki aileden biriymiş gibi. Dr. Haluk beyi tek kelimeyle melek olarak adlandırabilirim. Kendisi sayesinde çocuklarımın ve sevdiklerimin yanındayım. Sevgili doktorum size bir kez daha teşekkür ediyorum. Yüzünüzden gülümsemeniz hiç eksilmesin.

Neşe Hanım

Dil; anne ve yeni doğan bebek arasında iletişim aracı olamaz. Anne daha çok sezgileriyle bebeğiyle bağ kurmaya çalışır. Annenin bebeğine duyduğu sınırsız sevgi onun için her şeyi yapabileceğini gösterir. Bu sınırsız, hesapsız hatta biraz mantıksız sevgi, annenin her yaşam olayında çocuğu için kendinden vazgeçmesine ve önceliği bebeğine vermesine neden olur. Zamanla bu minik canlı annesi için vazgeçilmezliğini anlar. Annenin, bu sınırları olmayan vericilik özelliği bebeğe müthiş bir güvence verdiği gibi ödenmesi imkansız bir borçluluk duygusu da verir. Bu nedenle bazı anneler çocuklarına karşı duydukları büyük sevginin ağırlığını, yine çocuklarına taşıtmaktan kurtaramazlar kendilerini. Çocuklarını sevginin esaretine boğarlar. Bazı anneler ise çocuklarına karşı hissettikleri sevgiyi doğru yönetmeyi başarabilirler. Anneler, içgüdüleriyle gelen annelik duygularını kontrol altına almayı başardıklarında kişiliklerinde bir üst basamağa çıkarak kendilerini gerçekleştirme yolunda ilerlerler. Kadınlıktan anneliğe doğru kayan bu deneyimle hayata karşı daha bilgin bir tavır takınırlar. Bu nedenle anne olmak bir kadının yaşamındaki önemli dönüm noktalarındandır. Anneliğe ilk adımın atıldığı dönem olan gebelik sürecinde benim doktorum olan Sayın Haluk Erkur anne ve baba olmaya eşimle beni hem fizyolojik hem psikolojik olarak en iyi şekilde hazırlamıştır. Tüm sorularımıza sabırla yanıt veren, yaşamın gülünç yanlarını kolayca yakalayan, güvenilir ve başarılı aile doktorumuzdur. Kendisine saygı ve sevgilerimizi iletiyorum. Bu yazıyı okuyan bayan arkadaşlarıma da Haluk Bey’i içtenlikle tavsiye ediyorum.

Neslihan A. Hanım

Dr.Haluk Bey’i tesadüfen tavsiye üzerine tanıdık. Çat kapı çekinerek ve problemlerle gittiğimiz muayenehanesinde, güleryüzü ile karşılaşmak (üstelik de henüz hastası değil iken) eşimi ve beni çok şaşırttı… Bize bilgi vermekten kaçınmadı, asık yüzle ağlamaklı ve kafamda soru işaretleri dolu olarak gittiğim muayenehanesinden gülerek ve içim rahat çıktım… Doktoruma ilk gittiğim günden itibaren bende yarattığı GÜVEN DUYGUSU mevcut doktorumu bırakarak Haluk Bey’i seçmeme sebep oldu. Mesleğinde geçirdiği uzun yılların tecrübesi; doğru zamanda, hızlı, mantıklı ve doğru karar verme, hastasının psikolojisini anlama yeteneği gerçekten inanılmaz… Ayrıca doktorluk mesleğinin hakkını sonuna kadar vererek karşısındaki hastayı bir dost, arkadaş gibi görmesi ve bunu kişiye hissettirmesi çok güzel… Tüm arkadaşlarıma,herkese kesinlikle tavsiye ediyorum… Hamileliğim ve doğumum Dr.Haluk Bey’in sayesinde mükemmel geçti.Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Sevgi ve saygılarımla…

Özge Hanım

Haluk bey’le 2008 yılının Mayıs ayında bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştık. İlk gittiğimde eşimle bebek sahibi olmak istediğimizi, kontrol amaçlı geldiğimi belirttim. Tahlillerim yapıldı ve 2. muayene gittiğimde 4 hafta 5 günlük gebe olduğumu öğrendim. Bu konuda da Haluk bey’in bir uğuru var sanıyorum :) Tüm tetkikler büyük bir titizlikle yapıldı. Hem Jinekologum, hem psikologum oldu. Her muayeneye koşarak gittik, hem oğlumuzu görmeye, hem de aşırı pinpirikli girdiğim muayeneden rahatlayarak çıkmaya…

Ve doğum; 2009 Nisan’da doğdu güzel oğlum. Çok güzel bir normal doğum geçirdim, oğlumun da sağlığı yerindeydi. 2011 yılında da vücudumda 2 adet tümör vardı. Haluk Erkur’un sihirli elleriyle kurtuldum ve tamamen sağlıklıyım. Haluk bey’i kesinlikle tavsiye ediyorum. Biliyorum bunu okuyunca Haluk bey kızacak, ama Tüccar değil gerçek Doktor arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz.

Melike Hanım

Kendisini eşimin sayesinde tanıdım. Gebeliğim süresince, yani 9 ay boyunca doktorumuzdu. Sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. Mükemmel bir doktor. Hastasıyla doktorluktan ote bir ağabey, bir baba gibi ilgilenir. Her sorunuzu bıkmadan, sıkılmadan cevaplar. Gecenin 3’ünde dahi arayabilirsiniz. Size o güveni verir. Sadece rahatsızlığınıza değil, sizin psikolojinizle de ilgilenir ve ona göre hareket eder. Kesinlikle harika, mesleğinde çok basarılı bir bir doktor.. Herkese gözü kapalı tavsiye ederim. Sayesinde çok rahat ve huzurlu bir gebelik geçirdim. Tüm korkularımı yok etti. En beğendiğim yönü sizi inanılmaz rahatlatıyor. Herşey için çok teşekkürler.

Tuğba B. Hanım

Haluk Hocam ile tanışmam 2013 senesinde bir arkadaşımızın bize şiddetle tavsiyeleri üzerine oldu. Evet, şiddetle tavsiye ediyorlardı çünkü, 2013 Temmuz ayında bebeğimi 26 haftalık erken doğumla kaybettim. Doktorum ve hastahaneden hiçbir mantıklı açıklama alamadan arayış içine girmiştim. Arkadaşlarım Haluk Hocayı tavsiye ettikten sonra hocamla internet üzerinden iletişime geçtim. Sorularıma gayet pozitif cevaplar vererek yeniden anne olma duygularıma can verdi.

Kontrollerim yapıldı ve hocamın teşhisi rahim ağzı yetmezliği oldu. Artık sadece hamileliğimi beliyorduk. Aralık ayında o muhteşem duyguyu yeniden yaşadım. Yeniden anne olacaktım, ama henüz eşimle mutlu olamıyorduk çünkü bu sefer de “ya kaybedersek” korkusuyla başbaşaydık… Kontrollerim sık, gayet güzel ve bol gülücüklü geçiyordu. Kontrole giderken oldukça gergin, dönerken bir o kadar mutluydum :) Güvendik biz birbirimize. Bir doktor ile hastası arasında olması gereken en önemli bağ güven duygusudur. 14+6 haftamda hocam serklaj uyguladı. Riskliydi fakat biz başardık. Hocam benden ne istediyse onu yaptım. Gerekli bütün ilaçları düzenli kullandım. hatta şehir şehir ilacı arayıp stok yaptık. :) Çünkü tüm bu çekilen sıkıntının karşılıksız kalma riski de vardı. Haluk hocam da alışmıstı artık benim korku dolu telefonlarıma, ama sağolsun hiçbir zamanda ters tepki vermedi. 7/24 ulaşabildim kendisine. Risklerim çoktu ama bana hiçbirini yansıtmadı.

Biz, doktor ve hastası olarak gayet güzel karşılıklı iletişim halinde ilerleyerek, 38+1 de dünyalar güzeli, mis kokulu oğlumu kucağımıza aldık. Haluk hocaya ömrü hayatım boyunca dua etsem, yine hakkını ödeyemem. Allah ondan razı olsun. Bize yanlız doktorluk değil, dostluk, babalık ve kardeşlik yaptı. Onun için önemli olan maddiyat değil karşısındaki insana faydasının dokunması ve insanların memnuniyeti. Oğlum artık her fırsatta Haluk amcasını ziyarete gidiyor. Herşey için çok çok minnettarız hocam. Çok çok teşekkür ederiz ve iyi ki varsınız. Artık ben de herkese şiddetle tavsiye ediyorum…

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
KONULAR